Ano, šéfe! 2017 online archiv

Ano, šéfe! – pořad, který si od samého začátku klade za cíl pozvednout gastronomii v Česku, si u diváků získal značnou popularitu. Nyní na obrazovky přichází premiérová, sedmá řada.

I tentokrát bude šéfkuchař Zdeněk Pohlreich zachraňovat upadající či nefungující restaurace a hospody. Opět před ním leží nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácí v problémech a proč v ní lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách se setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. Nouze nebude ani tentokrát o břitký humor okořeněný trefnými hláškami, které svérázného Šéfa proslavily.

Jsou tam jiní lidé, jiné příběhy a stále podobná témata. Mimochodem, já vlastně nenávidím otázku „v čem to bude jiné.“ Já jsem přesvědčen, že jiný nemusí nezbytně znamenat lepší. Myslím, že fenomenální úspěch předcházejících dílů naznačuje, že se to asi dělalo dobře, a není třeba měnit vítěznou sestavu... říká Zdeněk Pohlreich o šesté řadě pořadu Ano šéfe!

Ano šéfe 2012

Je pětka šéfovo oblíbené číslo? Zdeněk Pohlreich sice v reality show Ano, šéfe! restaurace známkami jako ve škole nečastuje, ale je pravda, že nejhorší hodnocení by asi „vyfasovala“ řada zařízení, která v minulosti pořadem prošla.

Tentokrát navštíví štáb s kamerou další místa (například Vamberk, Moravská Třebová, Tišnov u Brna nebo Praha), a doplní tak dosavadních více než 40 restaurací z předchozích čtyř řad o nové. Spektrum bude opět pestré nejen zeměpisně, ale různorodost se projeví i v gastronomické úrovni jednotlivých restaurantů, vždyť dorazilo 999 přihlášek a tipů na restaurace z celé České republiky. A nebude chybět ani výpad do zahraničí, tentokrát se bude jednat o plnohodnotný díl natočený v nedalekém Bavorsku. A možná přijde i jedno překvapení na závěr.

Fotogalerie Ano, šéfe!

Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!

Díly pořadu Ano, šéfe!

Ano, šéfe! VIII


Ano, šéfe! VII


Ano, šéfe! VI


Ano, šéfe! V


Ano, šéfe! IV


Ano, šéfe! III


Ano, šéfe! II


Ano, šéfe! I