7.díl - Ano, šéfe! IV - 13.10.2011

Restaurace Kuželna se nachází v obci Hazlov poblíž německých hranic. Pořádek jako v Německu v ní ovšem nevládne.

Paní Miroslava vede v Hazlově, kousek od německých hranic, restauraci Kuželna. Nikdo ji však nerespektuje, personál si jí neváží, každý si tu dělá, co chce. Pověst podniku je mezi lidmi v obci bídná. Není proto divu, že je restaurace v červených číslech. Z čeho tedy paní Miroslava své podnikání financuje? Z podpory svého manžela, který v blízké Aši provozuje prosperující polygrafický podnik, a protože má svou ženu rád, v její činnosti ji podporuje.

Jeho snem je koupit si karavan a jezdit po světě, zatím však stále pracuje a dotuje svou ženu. První Zdeňkova návštěva dopadla katastrofálně. Obsluha bídná, jídlo hrozné, v kuchyni nepořádek, v podniku chaos. Zdeněk se snažil v paní majitelce probudit manažerské schopnosti, ale marně. Proto jí přivede tři adepty na kuchaře a spolu s paní Miroslavou je vyzkouší. Nakonec přijmou dva z nich a pokusí se hospodu nově nastavit...

Po měsíci se sem Zdeněk vrací v karavanu. V přesně takovém, o jakém manžel paní Miroslavy sní. Takový si totiž mohl za dobu, po kterou dotuje podnik své ženy, koupit třikrát. A změnilo se něco v hospodě?

Tento díl Ano, šéfe! online ke shlédnutí

7.díl - Ano, šéfe! IV

Díly pořadu Ano, šéfe!

Ano, šéfe! VIII


Ano, šéfe! VII


Ano, šéfe! VI


Ano, šéfe! V


Ano, šéfe! IV


Ano, šéfe! III


Ano, šéfe! II


Ano, šéfe! I