Cesty domů

Pokud si přejete přehrát poslední díl úspěšného seriálu televize Prima Cesty domů není nic jednoduššího. Stačí si jej, nebo kterýkoliv jiný díl seriálu Cesty domů zvolit z přehledu dílů v pravém sloupci a na stránce věnované tomuto dílu již naleznete odkaz na video požadovaného dílu na Prima Play (www.iprima.cz) online ke shlédnutí.Seriál Cesty domů III - poslední díl online

Pokud si přejete přehrát díl poslední zvolte položku levého menu "Poslední díl Cesty domů" a dostanete se přímo na poslední díl.

357.díl Rudolf - 8.12.2015

Rudolf se cítí spokojený, i když se blíží konec. Andrej zamete s inspektorem Hlaváčkem. Dalibor se Sváťou se vezmou... Více

Cesty domů 3 - nové díly podzim 2015

Na co se můžete těšit na podzim v nových epizodách Cesty domů od září 2015?

Osudy hrdinů oblíbené ságy se završují. Některé vztahy přetrvávají, jiné se vytrácejí doztracena, ale vznikají i vztahy nové. Zatímco Rudolf s Blankou asi půjdou každý svou cestou, Hedvika s Ludvíkem svůj vztah teprve budují. Svou osudovou lásku konečně najde také Ema. Do děje se vrátí i jedna staronová postava – policista Tomáš Hlaváček, kterého hraje Martin Písařík. A osudy již známých postav ovlivní také jedna úplně nová – fyzioterapeutka Petra Kopecká v podání Michaely Badinkové.

Martin Písařík se vrátil do děje jako policista Tomáš Hlaváček. Před více než čtyřmi lety odešel i se svou tehdejší přítelkyní, která pracovala také u policie, do Prahy. Postupně povýšil a teď se na místo zločinu do Hradiště vrací.

Michaela Badinková hraje fyzioterapeutku Petru Kopeckou. Ženu s andělskou tváří a empatickou profesí, jejíž záměry ovšem zdaleka nejsou tak pozitivní, jak by se mohlo zdát.

Cesty domů 3 - nové díly 2015

Na co se můžete těšit na jaře v nových epizodách Cesty domů od ledna 2015?

Cesty domů budou mít novou lékařku. Těšit se můžete na Markétu Plánkovou.

Cesty domů 3 po pauze 2015

Nová lékařka na hradišťské kardiochirurgii, která vnese do děje spoustu zajímavých zvratů. To je Linda Hartová, nová postava další řady primáckého seriálu Cesty domů. Hraje ji Markéta Plánková.

Linda se představí divákům hned na začátku další řady. Má šestnáctiletého syna Cyrila (Marek Zeman) a žije ve složitém a problematickém vztahu s Lukášem Dosytou (Daniel Rous). Zanedlouho ale její život zasáhne nešťastná událost a všechno bude jinak.

Původně prý neplánovala hrát další lékařku ve své kariéře, ale Linda ji natolik zaujala, že roli ráda přijala. „Cesty domů nejsou ani tak o lékařské profesi, jako o vztazích mezi lidmi, což diváky hodně zajímá a i já se na to moc těším. Zatím je pro mě těžké říct, jestli je mi Linda v něčem podobná, teprve se s ní seznamuju. Neměla jsem čas seriál sledovat, podívala jsem se zpětně jen na pár dílů, abych si udělala obrázek o vztazích mezi postavami. Stejně se v nich ale ještě moc nevyznám, a tak se všech kolegů na place ptám: ´Ty jsi kdo a patříš ke komu´? A mám v tom trochu zmatek, který ale určitě rychle doženu,“ směje se herečka.

Nové postavy Cest domů 3

Záchranářka Lucie – Henrieta Hornáčková

Žena mezi dvěma muži. To je záchranářka Lucie, která si chce žít po svém. Jedna z nových a zásadních postav deváté řady Cest domů.

„Lucie vyrůstala pouze s mámou, uznávanou lékařkou. Svého otce neznala, a teprve po delší době se dozvěděla, že je také vyhlášený kardiochirurg a velká kapacita ve svém oboru. Momentálně je vdaná za muže jménem Mikuláš, s nímž se ale rozvádí, protože chodí s jeho mladším bratrem Adame. Tam někde začíná příběh seriálu. Lucka je mi hodně sympatická, je to holka od rány. Musí být, když pracuje jako záchranářka. S ničím a s nikým se moc nemaže a na všechno má svůj názor. Nechá si poradit, ale jen když ona sama chce, jinak si moc nenechá do ničeho mluvit. Skoro bych řekla, že je celý její seriálový tatínek, kterého hraje Alois Švehlík a kterého postupně poznává,“ říká Henrieta Hornáčková.

Blanka Lipová – Jana Janěková

Fanoušci seriálu Cesty domů poznali Blanku Lipovou jako skvělou specialistku na kardiochirurgii a bývalou přítelkyni Rudolfa Bernáta, která se na skok objevila v Hradišti. Teď se na ni mohou těšit opět, protože Blanka a s ní i její herecká představitelka Jana Janěková se do seriálu vrací.

„Diváci Blanku poznali jako velmi emancipovanou a suverénní ženu, ve své profesi velmi uznávanou, která si jde tvrdě za svým profesním cílem. Je vynikající kardiochirurg a nová řada ji představí jako primářku tohoto oddělení a zároveň jako šťastnou ženu, která se vdává, bere si svou dávnou lásku Rudolfa Bernáta. Blanka je člověk, který velmi potřebuje lásku, asi jako každý z nás, ona to ale celá léta skrývala. Tím, že musela obstát v profesi i v životě, si nemohla dovolit dávat moc najevo své city. Vlastně jí to nedovolila ani hrdost. Blanka má totiž dceru, kterou vychovala sama, svému partnerovi neřekla, že čeká dítě. Je to silná žena a velká osobnost, teď se ale bude muset učit žít v páru. A možná se na stará kolena naučí pracovat i se svými emocemi,“ říká Jana Janěková.

Hedvika – Martina Hudečková

Hedvika se nezdá Dokáže pohladit i pořádně vynadat. A hlavně od ní nikdo neodchází s prázdným žaludkem. Taková je Hedvika, starostlivá matka a nejlepší kamarádka.

„Hedvika je na začátku příběhu starostlivá matka dvou dospělých synů, která mezi nimi hasí počínající konflikty. Vychovala také dceru své nejlepší kamarádky. O kamarádku ale tak trochu přišla, protože ta se vdala a odstěhovala do jiného města. Hedvika by měla vypadat jako nenápadná obyčejná paní, která dokáže držet v chodu domácnost, umí každého vyslechnout, neváhá přispěchat s pomocí. Ona má ale i svůj soukromý život, který může přinést i velmi nečekané momenty. Je to ženská, která vypadá na to, že umí tak maximálně péct štrúdl, ale diváky překvapí, čeho všeho je schopná,“ říká Martina Hudečková.

Mikuláš Navrátil – Petr Štěpán

Rozporů plný Mikuláš Navrátil je ekonom a obchodník, který zabředl do čachrů s nemovitostmi. Teď se vrací z vězení a zjišťuje, že nic už nebude takové jako dřív.

„ na mě dělá dojem trochu záhadného chlapíka. Napomáhá tomu jeho kriminální minulost. Dva roky seděl za podvody s nemovitostmi. Teď se vrací z vězení, aby zjistil, že mu mezitím bratr odvedl ženu. Divák očekává nějaký konflikt. Dočká se ho, a i když se pak vztahy mezi bratry urovnají, stále to bude mezi nimi doutnat. Mikuláš sice seděl, ale za zpronevěru, není to žádný násilník, i když se občas projevuje trochu agresivně a možná leccos tají. Přesto, že má Mikuláš za sebou negativní minulost, jeví se jako kladná postava, ale má v sobě nějaký zvláštní spodní proud. Vypadá to, že začne pracovat v realitní agentuře, taky docela umí oblbovat ženy. Zatím je dost zničený z toho, že od něj odešla Lucie, ale tipl bych si, že si brzy najde nějakou náhradu. Jako by nad ním neustále visel nějaký otazník,“ říká Petr Štěpán.

Mikuláš Navrátil – Petr Štěpán

Rozporů plný Mikuláš Navrátil je ekonom a obchodník, který zabředl do čachrů s nemovitostmi. Teď se vrací z vězení a zjišťuje, že nic už nebude takové jako dřív.

„I na mě dělá dojem trochu záhadného chlapíka. Napomáhá tomu jeho kriminální minulost. Dva roky seděl za podvody s nemovitostmi. Teď se vrací z vězení, aby zjistil, že mu mezitím bratr odvedl ženu. Divák očekává nějaký konflikt. Dočká se ho, a i když se pak vztahy mezi bratry urovnají, stále to bude mezi nimi doutnat. Mikuláš sice seděl, ale za zpronevěru, není to žádný násilník, i když se občas projevuje trochu agresivně a možná leccos tají. Přesto, že má Mikuláš za sebou negativní minulost, jeví se jako kladná postava, ale má v sobě nějaký zvláštní spodní proud. Vypadá to, že začne pracovat v realitní agentuře, taky docela umí oblbovat ženy. Zatím je dost zničený z toho, že od něj odešla Lucie, ale tipl bych si, že si brzy najde nějakou náhradu. Jako by nad ním neustále visel nějaký otazník,“ říká Petr Štěpán.

Adam Navrátil – Petr Lněnička

Adam, je tak trochu jouda a se svým bratrem Mikulášem soupeří o jednu ženu. Mladšího – úspěšného neurochirurga Adama, který začal chodit se ženou svého bratra můžete sledovat v nové řadě Cesty domů III.

„Ještě není úplně jasné, jestli bude kladná postava nebo ne. Bylo by dobré, kdyby se ukázala nějaká jeho negativní stránka, aby měl víc vrstev. Adam začal chodit s bratrovou ženou. Svědčí to o tom, že je trochu zakomplexovaný chlapík, který má mindrák ze staršího bráchy. Naopak v profesním životě se chová daleko dospěleji než ve vztahu se svými blízkými. Práce ho staví do trochu lepšího světla,“ říká Petr Lněnička.

Díly seriálu Cesty domů