Noční košilky jako dárek

Cesty domů

Pokud si přejete přehrát poslední díl úspěšného seriálu televize Prima Cesty domů není nic jednoduššího. Stačí si jej, nebo kterýkoliv jiný díl seriálu Cesty domů zvolit z přehledu dílů v pravém sloupci a na stránce věnované tomuto dílu již naleznete odkaz na video požadovaného dílu na Prima Play (www.iprima.cz) online ke shlédnutí.Seriál Cesty domů III - poslední díl online

Pokud si přejete přehrát díl poslední zvolte položku levého menu "Poslední díl Cesty domů" a dostanete se přímo na poslední díl.

309.díl Vrátíš se domů? - 3.12.2014

U Kenigrů vítají Lucii i Hynečka. Rudolf s Blankou se přou kvůli Salákovi. Mikuláš chce za každou cenu pokračovat v soudu s nemocnicí... Více

Cesty domů 3 - nové díly 2014

Na co se můžete těšit v nových epizodách Cesty domů od podzimu 2014?

Diváci Cest domů už si zvykli, že každá další řada seriálu jim nabídne několik nových postav. Řada devátá nebude výjimkou. Navíc se vrátí i některé staré známé postavy, které si diváci velmi oblíbili.

Cesty domů 3 po prázdninách 2014

Na začátku příběhu se vrací do děje docent Bernát (Alois Švehlík). Bere si svou bývalou lásku Blanku Lipovou (Jana Janěková) a spolu pracují na kardiochirurgii. Spolu s Blankou se divákům představí i její rodina a nejbližší přátelé. Vyjde najevo, že Blanka má dceru – záchranářku Lucii (Henrieta Hornáčková). Luciinou téměř druhou matkou je Hedvika (Martina Hudečková), Blančina nejlepší kamarádka, která dívku vychovávala spolu se svými syny Adamem (Petr Lněnička) a Mikulášem (Petr Štěpán).

Staršího Mikuláše si Lucie vzala. Ten si ale pobyl dva roky ve vězení a teď se z něj vrací s myšlenkou na to, jak začnou s Lucií znovu. Netuší ovšem, že Lucie mezitím začala žít s jeho mladším bratrem Adamem.

Nejnovější řada Cest domů mezi sebou vzájemně propojí dvě rodiny – rodinu Simony Kenigrové (Veronika Freimanová), která už není soudkyní, ale vzdala se své práce a věnuje se rodině, a Rudolfa Bernáta. Tou spojnicí nebude tentokrát nenávist ani tragédie, ale láska, která se začne pomalu rodit mezi dvěma hrdiny z obou rodin.

Děj nové řady Cest domů se bude odehrávat opět na oddělení kardiochirurgie a méně na policii. Díky návratu do nemocničního prostředí se vrátí také postavy, které na kardiochirurgii pracují. Například doktorka Alice (Iva Kubelková), velký prostor dostane Jakub Vencl (Ladislav Hampl). Diváci nepřijdou ani o milostné a na hranici zákona balancující eskapády Sváti Pecha (Filip Čapka) nebo sarkastický humor Hynka Kenigra (Roman Zach). Těšit se ale opět mohou i na postavy, které hrají Miroslav Etzler, Igor Chmela, Markéta Hrubešová, Radúz Mácha, vrátí se také dcera Rudolfa, Vendy, a její manžel Šimon Kosík, které hrají Petra Horváthová a Petr Konáš. Ti všichni rozhodně nebudou neviditelní.

Další osudy již dobře známých postav, stejně jako příběhy těch nových, chtějí divákům nabídnout vedle dramatických také řadu humorných situací. Tak, aby se diváci smáli, ale zároveň cítili dojetí a soucit, vnímali lásku a další emoce, které drží velké rodiny pohromadě.

Nové postavy Cest domů 3

Záchranářka Lucie – Henrieta Hornáčková

Žena mezi dvěma muži. To je záchranářka Lucie, která si chce žít po svém. Jedna z nových a zásadních postav deváté řady Cest domů.

„Lucie vyrůstala pouze s mámou, uznávanou lékařkou. Svého otce neznala, a teprve po delší době se dozvěděla, že je také vyhlášený kardiochirurg a velká kapacita ve svém oboru. Momentálně je vdaná za muže jménem Mikuláš, s nímž se ale rozvádí, protože chodí s jeho mladším bratrem Adame. Tam někde začíná příběh seriálu. Lucka je mi hodně sympatická, je to holka od rány. Musí být, když pracuje jako záchranářka. S ničím a s nikým se moc nemaže a na všechno má svůj názor. Nechá si poradit, ale jen když ona sama chce, jinak si moc nenechá do ničeho mluvit. Skoro bych řekla, že je celý její seriálový tatínek, kterého hraje Alois Švehlík a kterého postupně poznává,“ říká Henrieta Hornáčková.

Blanka Lipová – Jana Janěková

Fanoušci seriálu Cesty domů poznali Blanku Lipovou jako skvělou specialistku na kardiochirurgii a bývalou přítelkyni Rudolfa Bernáta, která se na skok objevila v Hradišti. Teď se na ni mohou těšit opět, protože Blanka a s ní i její herecká představitelka Jana Janěková se do seriálu vrací.

„Diváci Blanku poznali jako velmi emancipovanou a suverénní ženu, ve své profesi velmi uznávanou, která si jde tvrdě za svým profesním cílem. Je vynikající kardiochirurg a nová řada ji představí jako primářku tohoto oddělení a zároveň jako šťastnou ženu, která se vdává, bere si svou dávnou lásku Rudolfa Bernáta. Blanka je člověk, který velmi potřebuje lásku, asi jako každý z nás, ona to ale celá léta skrývala. Tím, že musela obstát v profesi i v životě, si nemohla dovolit dávat moc najevo své city. Vlastně jí to nedovolila ani hrdost. Blanka má totiž dceru, kterou vychovala sama, svému partnerovi neřekla, že čeká dítě. Je to silná žena a velká osobnost, teď se ale bude muset učit žít v páru. A možná se na stará kolena naučí pracovat i se svými emocemi,“ říká Jana Janěková.

Hedvika – Martina Hudečková

Hedvika se nezdá Dokáže pohladit i pořádně vynadat. A hlavně od ní nikdo neodchází s prázdným žaludkem. Taková je Hedvika, starostlivá matka a nejlepší kamarádka.

„Hedvika je na začátku příběhu starostlivá matka dvou dospělých synů, která mezi nimi hasí počínající konflikty. Vychovala také dceru své nejlepší kamarádky. O kamarádku ale tak trochu přišla, protože ta se vdala a odstěhovala do jiného města. Hedvika by měla vypadat jako nenápadná obyčejná paní, která dokáže držet v chodu domácnost, umí každého vyslechnout, neváhá přispěchat s pomocí. Ona má ale i svůj soukromý život, který může přinést i velmi nečekané momenty. Je to ženská, která vypadá na to, že umí tak maximálně péct štrúdl, ale diváky překvapí, čeho všeho je schopná,“ říká Martina Hudečková.

Mikuláš Navrátil – Petr Štěpán

Rozporů plný Mikuláš Navrátil je ekonom a obchodník, který zabředl do čachrů s nemovitostmi. Teď se vrací z vězení a zjišťuje, že nic už nebude takové jako dřív.

„ na mě dělá dojem trochu záhadného chlapíka. Napomáhá tomu jeho kriminální minulost. Dva roky seděl za podvody s nemovitostmi. Teď se vrací z vězení, aby zjistil, že mu mezitím bratr odvedl ženu. Divák očekává nějaký konflikt. Dočká se ho, a i když se pak vztahy mezi bratry urovnají, stále to bude mezi nimi doutnat. Mikuláš sice seděl, ale za zpronevěru, není to žádný násilník, i když se občas projevuje trochu agresivně a možná leccos tají. Přesto, že má Mikuláš za sebou negativní minulost, jeví se jako kladná postava, ale má v sobě nějaký zvláštní spodní proud. Vypadá to, že začne pracovat v realitní agentuře, taky docela umí oblbovat ženy. Zatím je dost zničený z toho, že od něj odešla Lucie, ale tipl bych si, že si brzy najde nějakou náhradu. Jako by nad ním neustále visel nějaký otazník,“ říká Petr Štěpán.

Mikuláš Navrátil – Petr Štěpán

Rozporů plný Mikuláš Navrátil je ekonom a obchodník, který zabředl do čachrů s nemovitostmi. Teď se vrací z vězení a zjišťuje, že nic už nebude takové jako dřív.

„I na mě dělá dojem trochu záhadného chlapíka. Napomáhá tomu jeho kriminální minulost. Dva roky seděl za podvody s nemovitostmi. Teď se vrací z vězení, aby zjistil, že mu mezitím bratr odvedl ženu. Divák očekává nějaký konflikt. Dočká se ho, a i když se pak vztahy mezi bratry urovnají, stále to bude mezi nimi doutnat. Mikuláš sice seděl, ale za zpronevěru, není to žádný násilník, i když se občas projevuje trochu agresivně a možná leccos tají. Přesto, že má Mikuláš za sebou negativní minulost, jeví se jako kladná postava, ale má v sobě nějaký zvláštní spodní proud. Vypadá to, že začne pracovat v realitní agentuře, taky docela umí oblbovat ženy. Zatím je dost zničený z toho, že od něj odešla Lucie, ale tipl bych si, že si brzy najde nějakou náhradu. Jako by nad ním neustále visel nějaký otazník,“ říká Petr Štěpán.

Adam Navrátil – Petr Lněnička

Adam, je tak trochu jouda a se svým bratrem Mikulášem soupeří o jednu ženu. Mladšího – úspěšného neurochirurga Adama, který začal chodit se ženou svého bratra můžete sledovat v nové řadě Cesty domů III.

„Ještě není úplně jasné, jestli bude kladná postava nebo ne. Bylo by dobré, kdyby se ukázala nějaká jeho negativní stránka, aby měl víc vrstev. Adam začal chodit s bratrovou ženou. Svědčí to o tom, že je trochu zakomplexovaný chlapík, který má mindrák ze staršího bráchy. Naopak v profesním životě se chová daleko dospěleji než ve vztahu se svými blízkými. Práce ho staví do trochu lepšího světla,“ říká Petr Lněnička.

300x300.jpg

Díly seriálu Cesty domů

close