Cesty domů - přehrát poslední díl online

Pokud si přejete přehrát poslední díl úspěšného seriálu televize Prima Cesty domů není nic jednoduššího. Stačí si jej, nebo kterýkoliv jiný díl seriálu Cesty domů zvolit z přehledu dílů v pravém sloupci a na stránce věnované tomuto dílu již naleznete video požadovaného dílu online ke shlédnutí.

Cesty domů 2 - nové díly 2014

Na co se můžete těšit od ledna 2014?

Velký prostor dostanou dva muži. Jednoho, plukovníka Mladého, kterého hraje Alexej Pyško, už pravidelní diváci znají. Druhým, mafiánem Závišem, se stane Ivan Jiřík. Ivan Jiřík bude hrát v seriálu velmi zápornou postavu – mafiána Záviše. Protože nebude vystupovat jako mlátička s oholenou hlavou, ale jako noblesní džentlmen v obleku a s vybranými způsoby, řadu lidí možná zmate. Druhou postavou, která rozehraje svůj part, je plukovník Karel Mladý (Alexej Pyško). Není to vyloženě kladná postava. Objeví se čas od času na policii, aby vyšetřil nějaké pochybení kolegů z kriminálky. Ti ho proto nemají moc rádi.

Podzim 2013 v cestách domů 2

Od půlky srpna se opět budeme setkávat s našimi hrdiny z Hradiště. Už ale nejen s Bernátovými a Kosíkovými, Jakubem Venclem či dvojicí Valerie Černá a Dan Pánek. Do Hradiště se přistěhovali nové rodiny Kenigrů a Dušků, které jsou příbuzensky propojené se starousedlíky. Nejrušnější křižovatkou dramatických osudů a vyostřených vztahů je tentokrát rozvětvená rodina soudkyně Simony Kenigrové, rázné i citlivé ochránkyně domova, matky primářky onkologie Valerie Černé.

Osudy jednotlivých postav Cest domů 2

Soudkyně Simona Kenigrová – Veronika Freimanová

Hlava rodiny Kenigrových – rázná žena, která se kvůli svým blízkým vzdává kariéry. Loučí se s nabídkou stát se ústavní soudkyní a vrací se do Hradiště. Do domu, v němž kdysi žila se svým manželem a který se postupně stává domovem i pro její již dospělé děti.

„Simona si dokáže poradit s pracovními starostmi, ale pomáhá řešit i trable svých už velkých dětí. Všechno dovede zvládnout s grácií a trochou sarkasmu. Ne vždycky má pravdu, přesto si ji ale většinou prosadí. Její jednání chápu, takové postavy se mi dobře hrají,“ říká Veronika Freimanová.

Státní prokurátor Hynek Kenigr – Roman Zach

Nevlastní syn Simony – cynik semletý životem, který přišel o první ženu a druhá ho sedřela z kůže. Jedna věc se ale Hynkovi v životě podařila. Naštvat Dalibora Duška, kterého spoustu let nesnáší, tím, že mu přebral ženu Veroniku.

„Moc si nedovedu představit, co člověk musí nosit v sobě, aby byl takhle cynickej a usadil každého, kdo mu chce pomoct. Hynek k tomu všemu ale má důvod, něco skrývá,“ říká Roman Zach.

Policajt Jaroslav (Jaryn) Kenigr – Radúz Mácha

Syn Simony – nejmladší z rodiny Kenigrů, mazánek. Velký optimista, který právě vystudoval školu a nastoupil na policii k Daliboru Duškovi.

„Jaryn sice žije ve velké, ale hodně znesvářené rodině, kromě mámy Simony nemá doma spřízněnou duši. Ale myslím, že se to postupně změní,“ říká Radúz Mácha.

Majitelka butiku Mariana Čermáková – Markéta Hrubešová

Dcera Simony – relativně spokojená žena. Kvůli tragédii v rodině se jí zhroutilo manželství. Ona se proto i se dvěma dcerami přestěhovala zpátky do domu matky.

„Úloha Mariany odpovídá mému naturelu. Pro mě je rodina svatá, já jsem nejspokojenější, když mám své nejbližší pěkně pohromadě,“ říká Markéta Hrubešová.

Rehabilitační lékařka Veronika Dušková – Jana Janěková ml.

Laskavá máma i žena, která udržuje nefunkční vztah s manželem Daliborem kvůli svému synovi. Ovšem jen do dne, kdy se rozhodne udělat radikální krok – nastěhovat se ke svému milenci, Hynkovi Kenigrovi.

„Veronice rozumím. Když jsou dva lidi spolu jen kvůli dětem, děti z nich stejně to napětí cítí. Je těžké udělat takový krok, ale je potřeba. Veronika má pocit, že Dalibor ji v jistém slova smyslu nepotřebuje. Naopak Hynek ano, toho Veronika svým optimismem drží nad vodou, a to její povaze vyhovuje,“ říká Jana Janěková.

Kapitán kriminálky Dalibor Dušek – Igor Chmela

Policista s pevnými zásadami. Zároveň má v sobě něco nevyřčeného, s čím bojuje. Svou manželku miluje, o to víc ho pak zraní, když se Veronika odstěhuje k Hynkovi, kterého sám nesnáší. Domy Dušků a Kenigrů spolu sousedí...

Koncipientka u soudu Alena Brázdová – Marie Doležalová

Mladá, ambiciózní slečna, která za sebou nemá šťastné dětství. Je trochu mrška, ale není zlá. Pracuje jako koncipientka u Simony, která je jejím vzorem, a jeden z případů ji svede dohromady s Jarynem Kenigrem.

Státní zástupkyně Ivana Pánková – Linda Rybová

Státní zástupkyně Ivana Pánková se vrací po léčbě na psychiatrii. Přišla o manžela, o milence, zůstal jí jenom syn Dan. Ten se snaží držet se od ní co nejdál, ale to Ivana nehodlá připustit.

Díly seriálu Cesty domů

close