Farmář hledá ženu - díly online ke shlédnutí

TV Prima pokračuje ve veleúspěšné reality show Farmář hledá ženu, která si v předchozích třech sériích získala nespočet věrných diváků. I tentokrát vás čekají souboje o srdce ošlehaných mužů, kterým nevadí ušpinit si ruce prací na poli, v sadu nebo ve chlévě. Najdou si k nim cestu i dámy z města? Najít tu správnou ženu farmářům pomůže moderátorka pořadu Laďka Něrgešová. Sledujte jednotlivé díly online v archívu TV Prima. Show Farmář hledá ženu opět nabídne příležitost sledovat navazování vztahů několika žen a mužů v reálných kulisách života, uprostřed přírody a tvrdé práce, v domácím prostředí a na farmě.

Pořad Farmář hledá ženu je mezinárodně úspěšná televizní reality show vyvinutá společností FremantleMedia. Od své premiéry v roce 2001 ve Velké Británii se dočkala už desítek národních mutací. Českou verzi s názvem Farmář hledá ženu připravila pro své diváky Televize Prima. Jedná se o další skvělou show, kterou Televize Prima díky svému exkluzivnímu vztahu se společností Fremantle International přináší svým divákům.

Deseti osamělým zemědělcům pomůže Televize PRIMA najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Deset svobodných mužů-farmářů se divákům – a hlavně potenciálním partnerkám poprvé představí 11. července, je odvysílán speciální seznamovací díl této show s medailonky jednotlivých farmářů. Divačky budou moci oslovit formou dopisu toho z nich, který vzbudí jejich největší sympatie a se kterým by se rády seznámily a navázaly skutečně seriózní vztah. Desítka účinkujících zemědělců si pak pro bližší poznávání vybere několik z takto přihlášených žen.

Show Farmář hledá ženu nabízí jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů několika žen a mužů v reálných kulisách života, uprostřed přírody a tvrdé práce, v domácím prostředí – na farmě. Díky tomu je možné očekávat skutečně mimořádné příběhy, a tím pádem i divácké zážitky.

Farmář hledá ženu - fotogalerie

Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu