Partička - díly Prima show online ke shlédnutí

Vtrhne na vaše obrazovky jako uragán! Kdo? No přece Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Igorem Chmelou a Ondřejem Sokolem a Danielem Danglem! Zábava tak hustá, že by se dala krájet! Pánové G & S se na Primě představí v improvizační show, ve které se ovšem sami budou stávat „oběťmi“ svých kolegů. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze „Suchoše a Geni“.

Partička zábavná improvizační show, kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Skupina herců se týden co týden objevuje na televizních obrazovkách s cílem pobavit sebe i televizní diváky. Herci jsou vhozeni do vody a netuší, co se bude ten večer odehrávat. Právě spontánnost a improvizační mistrovství dělá z každého dílu jedinečnou událost, která se nedá nacvičit, ani zopakovat. Je to kouzlo okamžiku, které vzniká přímo před kamerou.

Nové díly Partičky podzim 2014 (šestá řada)

Do ženských šatů a paruk se tentokrát nebude oblékat převážně jen Geňa, vyřádí se i Ondra s Michalem.

Ani na podzim 2014 nesmí chybět premiérové díly vaší oblíbené Partičky s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Ondřejem Sokolem a Igorem Chmelou, které bude hudebně doprovázet Marián Čurko v prapodivných kostýmech a svými výmysly stresovat Daniel Dangl. Tento věčně vysmátý režisér by pro to, abyste se smáli od ucha k uchu, udělal cokoliv, a tak si kluci v nejnovějších epizodách užijí své a budou ho nejednou proklínat. Zahrají vám zbrusu nové hry a ty staré jim Dano vylepší tak, že si obzvlášť Geňa bude chtít hodit mašli, ale vy se budete královsky bavit.Díly pořadu Partička