Kuchařská show Vařte jako šéf! online

V pořadu s názvem Vařte jako šéf! bude Zdeněk Pohlreich televizní diváky Prima Family seznamovat s nejrůznějšími kuchařskými postupy a triky. Jeho kurzy vaření jsou pro obrovský zájem na dlouho dopředu zcela obsazeny, a tak můžete nějaký ten kulinářský trik od šéfa Zdeňka Pohlreicha pochytit alespoň prostřednictvím televizní obrazovky.

O pořadu Vařte jako šéf!

první série má šest dílů, zaměřených na vejce, polévky, omáčky, úpravy masa, grilování, saláty a moderní lehkou kuchyni. Během nich dostanou tři mladí učni od Pohlreicha užitečné informace o základech řemesla, surovinách a správné technice vaření.

Se Zdeňkem Pohlreichem bude v jednotlivých dílech vystupovat trojice kuchařských učňů, kteří dostanou užitečné informace o základech řemesla, surovinách a správné technice vaření. Bude jenom na nich, jestli je dokážou využít a pozdvihnou své kuchařské schopnosti na profesionální úroveň. A diváci se mohou inspirovat s nimi.

Zajímají vás informace o základech řemesla, surovinách a správné technice vaření? Ve zbrusu novém pořadu Vařte jako šéf! máte možnost se inspirovat praktickými radami od Zdeňka Pohlreicha a zdokonalit své kuchařské schopnosti.