VyVolení 2013 - díly online

Ti nejlepší zůstanou, ale ještě předtím budou muset odhalit… – úplně všechno. Silné emoce, intimní chvilky, napětí, hádky a nekonečná přítomnost kamer, to všechno kvůli výhře pěti milionů korun! Čtvrtá řada Vyvolení 4 je zde. Dvanást soutěžicích se utká o hlavní cenu v hodnotě pět miliónu korun.

Legenda se vrací - tak Prima ohlásila návrat své nejúspěšnejší reality show. Dva moderátoři Tereza Pergnerová a Libor Bouček působili již v předešlých řadách, tentokrát je doplní Pavel Cejnar známy z pořadu Jak se staví sen.. Pikantnosti z vily přináší Agáta Hanychová Prachařová a v rámci Hodiny plné zpráv můžete sledovat zprávy z vily uváděné charismatickým Tomášem Krausem. Každý den Vyvolené naleznete i na Prima Love.

Nejnovější odvysílané pořady VyVolených

VyVolení 2013 kamery ve vile online

Kamera 1

Kamera 2

Kamera 3

Kamera 4

VyVolení 4 poslední díl

Pokud se chcete podívat na poslední nebo jakýkoliv jiný díl pořadu VyVolení (ať už jde o zůčtování, výzvu, duel nebo třeba zprávy z vily), naleznete jej zdarma v archivu Prima Play. V postraním menu na těchto fanouškovských stránkách naleznete přehled jednotlivých dílů a po kliku na požadovanou epizodu naleznete v detailu odkaz na přehrání videa online.

O pořadu vyvolení

VyVolení je televizní reality show televize Prima. Soutěž pod licencí maďarské společnosti IKO byla poprvé uvedena v Maďarsku pod názvem Való Világ (Skutečný svět).

Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho televizních kamer a mikrofonů. Některé kamery se nachází za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény.

VyVolení znamenali pro TV Prima rekordní divácký úspěch. Jedná se o nejsledovanější pořad v historii Primy, první řada přilákala každý večer k televizním obrazovkám téměř dva milióny diváků. Naprosto drtivě porazila konkurenční show TV Nova Big Brother. Finále sledovalo 2 300 000 diváků.

Videa reality show VyVolení 2013